Movies
Ratings
742
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
It Happened One NightRated ★ 4.5