Movies
Ratings
224
The Suicide ClubRated ★ 3.5
Don't Step Out of the HouseRated ★ 4.5
End of AnimalRated ★ 3.5
Phantom: The SubmarineRated ★ 1.5
ChinatownRated ★ 3.5
The Stepford WivesRated ★ 3.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 1.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
OutbreakRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 4.5