Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Belle & SebastianRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0