Series
Ratings
163
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
RobberRated ★ 3.5
Swallow the SunRated ★ 5.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.0- Bride in SneakersRated ★ 4.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 5.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 4.0
Dummy MommyRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 5.0