Series
Ratings
230
DAN DA DANRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
블리치Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
Akudama DriveRated ★ 3.5
Mieruko-chanRated ★ 4.5