Movies
Ratings
63
San AndreasRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 1.5
The A-TeamRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
LucyRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0