Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
SPRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 2.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0- 魔王Rated ★ 3.5
99 Days with the SuperstarRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Older SisterRated ★ 3.0