Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Darker Than Black: GaidenRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5