Series
Ratings
678- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Dear HongrangRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 3.0
Shining For One ThingRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0