Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.5
Mirror MirrorRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 2.0