Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0