Titles you rated
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0