Series
Ratings
40
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0