Series
Ratings
25
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
My First TimeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
iZombieRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.0