Series
Ratings
77
Two MothersRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0