Movies
Ratings
80
TraffickersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0