Movies
Ratings
68
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Pippi on the RunRated ★ 3.5
the Scarecrow of OzRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
A Boy Named Charlie BrownRated ★ 3.0- The Bionic WomanRated ★ 3.0
CleopatraRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Horror of DraculaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
Pippi in the South SeasRated ★ 3.5
Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
SabrinaRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 3.5
BambiRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5