Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5