Series
Ratings
24- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5