Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Dear HongrangRated ★ 3.0
MaestraRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Island Part 1Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.0
WATCHERRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Reflection of YouRated ★ 2.0
The King's AffectionRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
JirisanRated ★ 1.0