Series
Ratings
150
ChobitsRated ★ 4.0- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.5
- Hare+Guu FinalRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5- Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 3.5
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.5
BonobonoRated ★ 3.5- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 3.5
Dr. SlumpRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.5
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
- GintamaRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 4.5- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.5