Titles you rated
Big FishRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0