Titles you rated
CollectorsRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 2.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.0
LegendRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 1.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0