Movies
Ratings
779 UprisingRated ★ 3.5 UprisingRated ★ 3.5
 3 IdiotsRated ★ 4.5 3 IdiotsRated ★ 4.5
 Ford v FerrariRated ★ 4.0 Ford v FerrariRated ★ 4.0
 Dune: Part TwoRated ★ 4.0 Dune: Part TwoRated ★ 4.0
 DuneRated ★ 4.0 DuneRated ★ 4.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.5 Concrete UtopiaRated ★ 3.5
 BabylonRated ★ 4.0 BabylonRated ★ 4.0
 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5 Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
 Hard HitRated ★ 2.0 Hard HitRated ★ 2.0
 The TerminalRated ★ 3.5 The TerminalRated ★ 3.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 Believer 2Rated ★ 1.5 Believer 2Rated ★ 1.5
 BallerinaRated ★ 2.5 BallerinaRated ★ 2.5
 BoyhoodRated ★ 3.5 BoyhoodRated ★ 3.5
 All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5 All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
 LucyRated ★ 2.5 LucyRated ★ 2.5
 Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0 Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
 Jack ReacherRated ★ 3.0 Jack ReacherRated ★ 3.0