Titles you rated
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Boys Presents: DiabolicalRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
DisjointedRated ★ 3.5
Trailer Park BoysRated ★ 3.5