Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0