Titles you rated
Hometown LegendsRated ★ 4.5
Pretty Mom, Pretty WomanRated ★ 3.5- The Faraway RiverRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 5.0- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 4.5
Glass MaskRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 4.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 4.5
Everybody Say KimchiRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 3.0
Jang Yeong SilRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5