Titles you rated
Love, RosieRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5