Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 5.0
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Love in the CloudsRated ★ 5.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Eat Run LoveRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Ski into LoveRated ★ 3.0
The Prisoner of BeautyRated ★ 3.5
Between UsRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- My Tooth Your LoveRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0- Love Your EnemyRated ★ 2.0
Legend of the Female GeneralRated ★ 5.0
Be Passionately in LoveRated ★ 3.5
Jack O' FrostRated ★ 5.0