Movies
Ratings
124
TransformersRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 0.5
ShooterRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Le Grand ChefRated ★ 1.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 1.0
The Passion of the ChristRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0