Movies
Ratings
238
WickedRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0