Movies
Ratings
95
Miller's CrossingRated ★ 5.0- On Next SundayRated ★ 5.0
In BrugesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 4.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 5.0
DororoRated ★ 3.0
Our TownRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5