Titles you rated
Riding a UnicornRated ★ 2.5
BloodrideRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5- Wise and FoolishRated ★ 2.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 2.5
Bloom Into YouRated ★ 3.5
The Case Study of VanitasRated ★ 2.5
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 2.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 2.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Wotakoi: Love is Hard for Otaku OADRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5- I can't understand what my husband is saying: 2nd ThreadRated ★ 1.0