Titles you rated
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5- Food ChainRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0