Titles you rated
ZootopiaRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 2.0
August RushRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0