Movies
Ratings
142
AmadeusRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 0.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.0