Titles you rated
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
My Beloved StrangerRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Project SilenceRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
WonderRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 5.0