Titles you rated
The Monuments MenRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
3 Days to KillRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0