Titles you rated
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0