Movies
Ratings
520
InterstellarRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Kiss of the DragonRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5