Series
Ratings
28
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5