Movies
Ratings
253
We Bought a ZooRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Where to Invade NextRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0