Series
Ratings
21
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0