Titles you rated
My Secret HotelRated ★ 1.0
RememberRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0