Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5