Series
Ratings
74
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.0