Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5- AliveRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- DreamRated ★ 2.0
FallRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5