Titles you rated
King KongRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0