Series
Ratings
15- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5