Movies
Ratings
638
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5